ARTE Open API (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Settings
nl: Instellingen

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Kind
nl: Type

en: Languages
nl: Talen

en: Limit
nl: Limiet

en: No limit
nl: Geen limiet

en: All languages
nl: Alle talen
