ARTE Open API (7.x-1.5) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Languages
ar: اللغات

en: Limit
ar: حد

en: Info
ar: معلومات

en: All languages
ar: كل اللغات
