Asaf (ajax submit for any form) (7.x-1.1-rc1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Submit
he: שלח

en: Name
he: שם

en: Email
he: דוא"ל

en: Year
he: שנה

en: Buttons
he: כפתורים

en: Form
he: טופס

en: ajax
he: אג'קס

en: Invalid form POST data.
he: מידע לא תקין מסוג POST בטופס.
