Asaf (ajax submit for any form) (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Forms
hi: फ़ार्म

en: Submit
hi: जमा करें

en: Name
hi: नाम

en: Email
hi: ईमेल

en: Year
hi: वर्ष

en: Buttons
hi: बटन

en: Invalid form POST data.
hi: अवैध फार्म पोस्ट आँकड़े

en: Update form
hi: फॉर्म अद्यतन
