Asaf (ajax submit for any form) (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Submit
lt: Siųsti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Email
lt: El. paštas

en: Year
lt: Metai

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Form
lt: Forma

en: Invalid form POST data.
lt: Klaidingi form POST duomenys.
