Asaf (ajax submit for any form) (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Submit
ar: إضافة

en: Name
ar: الاسم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Year
ar: السنة

en: Buttons
ar: الأزرار

en: Form
ar: النموذج

en: ajax
ar: أجاكس

en: Experimental
ar: تجريبي

en: Invalid form POST data.
ar: بيانات POST في الاستمارة غير صالحة.

en: Update form
ar: تحديث النموذج
