Asaf (ajax submit for any form) (7.x-1.1-rc1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Name
pl: Nazwa

en: Year
pl: Rok

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Form
pl: Formularz

en: ajax
pl: AJAX

en: Invalid form POST data.
pl: Formularz zawierał niepoprawne dane POST.

en: Example modules
pl: Przykładowe moduły

en: Update form
pl: Aktualizuj formularz
