Astrology (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Read more
he: קראו עוד

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Icon
he: סמל

en: Format
he: פורמט

en: action
he: פעולה

en: Year
he: שנה

en: Month
he: חודש

en: Week
he: שבוע

en: Day
he: יום

en: December
he: דצמבר

en: text
he: טקסט

en: Show only items where
he: הצגת פריטים רק כאשר
