Astrology (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Year
sr: Година

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан
