Astrology (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: Enabled
ur: فعال

en: No
ur: نہیں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Text
ur: متن
