Async Command (7.x-2.0-alpha1) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Description
es: Descripción

en: Message
es: Mensaje

en: Weight
es: Peso

en: Updated
es: Actualizado

en: User
es: Usuario

en: Created
es: Creado

en: Other
es: Otro(s)

en: Anonymous
es: Anónimo

en: Entity
es: Entidad

en: Application
es: Aplicación

en: Output
es: Salida

en: Progress
es: Progreso

en: Entity ID
es: ID de entidad

en: App
es: Aplicación
