Async Command (7.x-2.0-alpha10) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Message
ar: الرسالة

en: Weight
ar: الوزن

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Other
ar: آخر

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Pending
ar: معلّق

en: Entity
ar: الكيان
