Async Command (7.x-2.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Message
lt: Žinutė

en: Weight
lt: Svoris

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Other
lt: Kiti

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Entity
lt: Esybė
