Async Command (7.x-2.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Description
ru: Описание

en: Message
ru: Сообщение

en: Weight
ru: Вес

en: Updated
ru: Обновлено

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: Other
ru: Другое

en: Anonymous
ru: Гость

en: Entity
ru: Сущность

en: Application
ru: Приложение

en: Command
ru: Команда

en: Output
ru: Вывод

en: Control
ru: Управление

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: success
ru: успешно
