Async Command (7.x-2.0-alpha6) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Other
az: Digər

en: Anonymous
az: Anonim

en: Entity
az: Entiti
