Async Command (7.x-2.0-alpha7) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Message
he: הודעה

en: Weight
he: משקל

en: Updated
he: עודכן

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Success
he: הצלחה

en: Other
he: אחר

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Pending
he: ממתינות

en: Entity
he: יישות
