Async Command (7.x-2.0-alpha7) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Message
id: Pesan

en: Weight
id: Bobot

en: Updated
id: Diperbaharui

en: User
id: Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: Other
id: Lainnya

en: Anonymous
id: Anonim

en: Pending
id: Tertunda

en: Entity
id: Entitas

en: Entity ID
id: ID Entitas
