Async Command (7.x-2.0-alpha8) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Message
gl: Mensaxe

en: Weight
gl: Peso

en: Updated
gl: Actualizado

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Other
gl: Outro

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Pending
gl: Pendente

en: Output
gl: Saída

en: Entity ID
gl: ID da entidade
