Async Command (7.x-2.0-alpha8) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Message
ne: सन्देश

en: Weight
ne: वजन

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Anonymous
ne: अज्ञात
