Async Command (7.x-2.0-alpha9) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Message
fa: پیغام

en: Weight
fa: وزن

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Success
fa: موفقیت

en: Other
fa: ساير

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Pending
fa: معلق

en: Entity
fa: عنصر

en: Output
fa: خروجی

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر

en: Transfer
fa: انتقال

en: Failure
fa: شکست
