ATOM NZ Govt (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Views
lt: Vaizdai

en: name
lt: vardas

en: Display links
lt: Rodyti nuorodas

en: Full text
lt: Pilnas tekstas

en: Display type
lt: Rodymo tipas
