ATOM NZ Govt (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Views
ar: الرؤى

en: Display links
ar: اعرض الروابط

en: Full text
ar: كامل المتن

en: Title only
ar: العناوين فقط

en: Display type
ar: نوع العرض
