ATOM NZ Govt (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Views
de: Ansichten

en: name
de: Name

en: Display links
de: Links anzeigen

en: Full text
de: Gesamter Text

en: Title only
de: Nur Titel

en: Display type
de: Anzeigetyp

en: Title plus teaser
de: Titel und Teaser
