Atomium (7.x-2.10) - en to az translation catalogue (59 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Comments
az: Şərhlər

en: More
az: Daha çox

en: new
az: yeni

en: updated
az: yeniləndi

en: File
az: Fayl

en: Search
az: Axtarış

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Required
az: Tələb olunur

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Preview
az: Önizləmə

en: Help
az: Dəstək

en: Menu
az: Menyu

en: Components
az: Komponentlər

en: 1 hour | @count hours
az[0]: 1 saat
az[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
az[0]: 1 gün
az[1]: @count gün

en: Up to date
az: Bu günə qədər

en: Update available
az: Yeniləmə mövcuddur

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Menu link
az: Menyu linki

en: N/A
az: Yox

en: Log in
az: Loqin

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: View user profile.
az: İstifadəçi profilinə baxın.

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Show descriptions
az: Təsvirləri göstərin

en: More help
az: Daha çox kömək

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: 1 year | @count years
az[0]: 1 il
az[1]: @count il

en: 1 week | @count weeks
az[0]: 1 həftə
az[1]: @count həftə

en: 1 min | @count min
az[0]: 1 dəqiqə
az[1]: @count dəqiqə

en: Revoked!
az: Ləğv edildi!

en: Security update required!
az: Təhlükəsizlik yeniləməsi tələb olunur!

en: Not supported!
az: Dəstəklənmir!

en: Expand layout to include descriptions.
az: Təsvirləri daxil etmək üçün tərtibatı genişləndirin.

en: Hide descriptions
az: Təsvirləri gizlədin

en: Compress layout by hiding descriptions.
az: Təsvirləri gizlətməklə tərtibatı sıxışdırın.

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: 1 month | @count months
az[0]: 1 ay
az[1]: @count ay

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Search form
az: Axtarış forması

en: Slate
az: Şifer

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Status message
az: Status mesajı
