Atomium (7.x-2.21) - en to gu translation catalogue (30 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: More
gu: વધુ

en: new
gu: નવું

en: updated
gu: અદ્યતિત

en: Release notes
gu: પ્રકાશન નોંધ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Help
gu: મદદ

en: Error
gu: ભુલ

en: 1 hour | @count hours
gu[0]: ૧ કલાક
gu[1]: @count કલાકો

en: 1 day | @count days
gu[0]: ૧ દિવસ
gu[1]: @count દિવસો

en: Up to date
gu: અધતિત

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: This field is required.
gu: આ ક્ષેત્ર જરૂરી છે.

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: 1 year | @count years
gu[0]: ૧ વર્ષ
gu[1]: @count વર્ષો

en: 1 week | @count weeks
gu[0]: ૧ અઠવાડિયું
gu[1]: @count અઠવાડિયાઓ

en: 1 min | @count min
gu[0]: ૧ મિનિટ
gu[1]: @count મિનિટો

en: 1 sec | @count sec
gu[0]: ૧ સેકન્ડ
gu[1]: @count સેકન્ડો

en: Hide descriptions
gu: વર્ણનો છુપાવો

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: 1 month | @count months
gu[0]: ૧ મહિનો
gu[1]: @count મહિનાઓ

en: (active tab)
gu: (સક્રિય ટૅબ)

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો

en: Ice
gu: બરફ
