Atomium (7.x-2.25) - en to hy translation catalogue (53 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: More
hy: Ավելին

en: new
hy: նոր

en: Download
hy: Բեռնել

en: updated
hy: թարմացում

en: File
hy: Ֆայլ

en: Release notes
hy: թողարկման նշումներ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Help
hy: Օգնություն

en: Error
hy: Սխալ

en: 1 hour | @count hours
hy[0]: 1 ժամ
hy[1]: @count ժամ

en: 1 day | @count days
hy[0]: 1 օր
hy[1]: @count օր

en: Up to date
hy: Արդիական

en: Update available
hy: Թարմացումը հասանելի է

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Menu link
hy: Մենյուի հղում

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: This field is required.
hy: Դաշտը պահանջվում է:

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Request new password
hy: Ստանալ նոր գաղտնաբառ

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ

en: Info
hy: Ինֆո

en: Show descriptions
hy: Ցուցադրել նկարագրությունները

en: @user's picture
hy: @user-ի նկարը

en: « first
hy: « առաջինը

en: 1 year | @count years
hy[0]: @count տարի

en: 1 week | @count weeks
hy[0]: @count շաբաթ

en: 1 min | @count min
hy[0]: 1 րոպե
hy[1]: @count րոպե

en: 1 sec | @count sec
hy[0]: 1 վարկյան
hy[1]: @count վարկյան

en: Expand layout to include descriptions.
hy: Ընդլարձակել էջը նկարագրությունները ընդգրկելու համար։

en: Hide descriptions
hy: Թաքցնել նկարագրությունները

en: Compress layout by hiding descriptions.
hy: Կրճատել էջը թաքցնելով նկարագրությունները:

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: 1 month | @count months
hy[0]: 1 ամիս
hy[1]: @count ամիս

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
hy: Դուք դեռ չեք ստեղծել որևէ բովանդակության տեսակ: Գնացեք <a href="@create-content"> բովանդակության տեսակի ստեղծման էջ</ a> ավելացրեք նոր բովանդակության տեսակ:

en: - Select a value -
hy: -Ընտրել արժեքը-

en: Text Formats
hy: Տեքստի ֆորմատներ

en: Subscribe to !feed-title
hy: Բաժանորդագրվել !feed-title-ին
