Atomium (7.x-2.28) - en to sr translation catalogue (32 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Enabled
sr: Укључено

en: More
sr: Више

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Error
sr: Грешка

en: 1 hour | @count hours
sr[0]: @count час
sr[1]: @count часа
sr[2]: @count[2] часова

en: 1 day | @count days
sr[0]: @count дан
sr[1]: @count дана
sr[2]: @count[2] дана

en: Footer
sr: Подножје

en: This field is required.
sr: Ово поље је обавезно.

en: Text color
sr: Боја текста

en: Log in
sr: Пријави се

en: View user profile.
sr: Преглед профила корисника

en: Create new account
sr: Направи нови налог

en: Link color
sr: Боја линкова

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: 1 year | @count years
sr[0]: @count година
sr[1]: @count године
sr[2]: @count[2] година

en: 1 week | @count weeks
sr[0]: @count недеља
sr[1]: @count[1] недеље
sr[2]: @count[2] недеља

en: 1 min | @count min
sr[0]: @count минут
sr[1]: @count минуте
sr[2]: @count[2] минута

en: 1 sec | @count sec
sr[0]: @count секунда
sr[1]: @count секунде
sr[2]: @count[2] секунди

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: 1 month | @count months
sr[0]: 1 месец
sr[1]: @count месеци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Status message
sr: Статусна порука

en: Title and slogan
sr: Наслов и слоган

en: - Select a value -
sr: - Одабери -
