Atomium (7.x-2.29) - en to fa translation catalogue (105 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Enabled
fa: فعال

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: More
fa: بیشتر

en: new
fa: جدید

en: Download
fa: دانلود

en: updated
fa: به‌روز شد

en: File
fa: فایل

en: Release notes
fa: یادداشت‌های انتشار

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Help
fa: راهنما

en: Error
fa: خطا

en: 1 hour | @count hours
fa[0]: 1 ساعت
fa[1]: @count ساعت

en: 1 day | @count days
fa[0]: 1 روز
fa[1]: @count روز

en: Up to date
fa: به‌روز

en: Update available
fa: به‌روزرسانی در دسترس است

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Menu link
fa: پیوند منو

en: Warning
fa: اخطار

en: N/A
fa: هیچ

en: OK
fa: موافقت

en: This field is required.
fa: این فیلد اجباری است.

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Log in
fa: ورود

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: View user profile.
fa: مشاهده نمایه کاربر.

en: Request new password
fa: درخواست گذرواژه جدید

en: Create new account
fa: ایجاد حساب جدید

en: Info
fa: اطلاعات

en: Link color
fa: رنگ پیوند

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: You are here
fa: شما اینجا هستید

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Go to page @number
fa: برو به صفحه @number

en: Show descriptions
fa: نمایش توضیحات

en: @user's picture
fa: تصویر @user

en: More help
fa: راهنمایی بیشتر

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: 1 year | @count years
fa[0]: 1 سال
fa[1]: @count سال

en: 1 week | @count weeks
fa[0]: 1 هفته
fa[1]: @count هفته

en: 1 min | @count min
fa[0]: 1 دقیقه
fa[1]: @count دقیقه

en: 1 sec | @count sec
fa[0]: 1 ثانیه
fa[1]: @count ثانیه

en: Featured
fa: ویژه

en: Revoked!
fa: باطل شده!

en: Security update required!
fa: به‌روزرسانی امنیتی ضروری است!

en: Not supported!
fa: پشتیبانی نمی‌شود!

en: Expand layout to include descriptions.
fa: بسط صفحه آرایی برای شامل شدن توضیحات.

en: Hide descriptions
fa: پنهان نمودن توضیحات

en: Compress layout by hiding descriptions.
fa: کوچک نمودن صفحه آرایی با مخفی نمودن توضیحات.

en: Error message
fa: پیغام خطا

en: 1 month | @count months
fa[0]: 1 ماه
fa[1]: @count ماه

en: Warning message
fa: پیغام هشدار

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: Vertical Tabs
fa: تب‌های عمودی

en: Blue Lagoon (default)
fa: تالاب آبی

en: sort ascending
fa: صعودی

en: sort descending
fa: نزولی

en: Header top
fa: بالای سربرگ

en: Header bottom
fa: پایین سربرگ

en: Slate
fa: تخته سنگ

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Sidebar first
fa: نوار کناری اول

en: Submitted by !username on !datetime
fa: ارسال شده توسط !username در !datetime

en: Secondary menu
fa: منوی ثانویه

en: (active tab)
fa: (لبه فعال)

en: Status message
fa: پیغام وضعیت

en: More information about text formats
fa: اطلاعات بیشتر درباره قالب‌بندی‌های متن

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
fa: شما هنوز هیچ نوع محتوایی تعریف نکرده‌اید. برای افزودن یک نوع محتوای جدید به <a href="@create-content">صفحه ایجاد نوع محتوا</a> بروید.

en: Footer first column
fa: اولین ستون پاورقی

en: Footer second column
fa: دومین ستون پاورقی

en: Footer third column
fa: سومین ستون پاورقی

en: Footer fourth column
fa: ژهارمین ستون پاورقی

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Sidebar second
fa: نوار کناری دوم

en: Triptych first
fa: عکس اول

en: Triptych middle
fa: عکس وسط

en: Triptych last
fa: عکس آخر

en: Main background
fa: رنگ زمینه‌ی اصلی

en: Sidebar background
fa: رنگ زمینه ی نوار کناری

en: Sidebar borders
fa: حاشیه‌ های نوار کناری

en: Footer background
fa: رنگ زمینه‎ی قسمت پایینی

en: Plum
fa: آلو

en: Title and slogan
fa: عنوان و شعار سایت

en: Firehouse
fa: ایستگاه آتش‌نشانی

en: Ice
fa: یخ

en: Drag and drop these blocks to the columns below. Changes are automatically saved. More options are available on the <a href="@dashboard-url">configuration page</a>.
fa: بلوک‌ها را به ستون‌های زیر کشیده و رها کنید. تغییرات به صورت خودکار ذخیره خواهد شد. اطلاعات بیشتر در <a href="@dashboard-url">صفحه پیکربندی</a> در دسترس است.

en: - Select a value -
fa: - یک مقدار را انتخاب کنید -

en: Text Formats
fa: قالب‌بندی‌های متن

en: Add other blocks
fa: افزودن بلوک‌های دیگر

en: (Machine name: @type)
fa: (نام ماشینی :@type)

en: Subscribe to !feed-title
fa: اشتراک در !feed-title
