Atoms (7.x-3.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: सामग्री

en: Image
hi: चित्र

en: Text
hi: लेख

en: Page
hi: पृष्ठ
