Atoms (7.x-3.0-alpha3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Title
it: Titolo

en: Content
it: Contenuto

en: Image
it: Immagine

en: Text
it: Testo

en: Page
it: Pagina
