Atoms (7.x-3.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Basic
ne: सामान्य
