Auctions (7.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Author
ar: المؤلف

en: more
ar: المزيد

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Link
ar: رابط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Active
ar: نشط

en: Price
ar: السعر

en: Amount
ar: المبلغ

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Finished
ar: اكتمل

en: Apply
ar: تطبيق

en: Administrator
ar: مدير

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
