Auctions (7.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: more
hy: ավելի

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Link
hy: Հղում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Finished
hy: Ավարտված է

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: « first
hy: « առաջինը
