Auctions (7.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Author
ne: लेखक

en: more
ne: धेरै

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Active
ne: सक्रिय

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
