Auctions (7.x-1.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Author
gu: લેખક

en: more
gu: વધુ

en: Date
gu: તારીખ

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Active
gu: સક્રિય

en: Finished
gu: પૂર્ણ થયું

en: Apply
gu: લાગુ કરો
