Auctions (7.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Author
he: מחבר/ת

en: more
he: עוד

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Link
he: קישור

en: Settings
he: הגדרות

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Active
he: פעיל

en: Price
he: מחיר

en: Customer
he: לקוח

en: Amount
he: כמות

en: Desc
he: יורד

en: Threshold
he: סף

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Finished
he: סיום

en: Apply
he: החל

en: Administrator
he: מנהל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
