Auctions (7.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Author
lt: Autorius

en: more
lt: daugiau

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Active
lt: Aktyvus

en: Price
lt: Kaina

en: Customer
lt: Klientas

en: Amount
lt: Suma

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Finished
lt: Pabaiga

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Administrator
lt: Administratorius

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Currency code
lt: Valiutos kodas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
