Auctions (7.x-1.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Active
ml: സജീവമായ

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: Finished
ml: പൂര്‍ത്തിയായി

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »
