Auctions (7.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Author
ur: مصنف

en: more
ur: مزید

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Link
ur: ربط

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: Finished
ur: ختم شد

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
