Audit Export (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Private
ar: خاص

en: Group
ar: المجموعة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Description
ar: الوصف

en: Public
ar: عام

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: Modules
ar: الوحدات

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Configure
ar: ضبط

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Overridden
ar: متجاوز

en: N/A
ar: غير موجود

en: General
ar: عام

en: Users
ar: المستخدمين

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Languages
ar: اللغات

en: Site information
ar: معلومات الموقع

en: Download CSV
ar: تحميل CSV

en: Temporary
ar: مؤقت

en: Entities
ar: الكيانات
