Audit Export (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Private
lt: Privatus

en: Group
lt: Grupė

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Public
lt: Vieša

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: Modules
lt: Moduliai

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: N/A
lt: N/D

en: General
lt: Bendras

en: Users
lt: Nariai

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Languages
lt: Kalbos

en: Site information
lt: Svetainės informacija

en: Download CSV
lt: Atsisiųsti CSV

en: Temporary
lt: Laikina
