Audit Files (7.x-3.0-rc1) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Date
ar: التاريخ

en: Size
ar: الحجم

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Name
ar: الاسم

en: Path
ar: المسار

en: Filename
ar: اسم الملف

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Module
ar: الوحدة

en: File ID
ar: معرف الملف

en: Count
ar: العدد

en: module
ar: الوحدة

en: or
ar: أو

en: Last modified
ar: آخر تحديث

en: Used in
ar: مستخدمة في

en: Content ID
ar: معرف المحتوى

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: File system
ar: نظام الملفات

en: Date and time
ar: التاريخ والتوقيت

en: files
ar: ملفات
