Audit Files (7.x-3.0-rc1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Name
ne: नाम

en: Path
ne: मार्ग

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Date and time
ne: मिति र समय
