Audit Files (7.x-3.0-rc1) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Type
tr: Tip

en: Confirm
tr: Onayla

en: Cancel
tr: İptal

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Date
tr: Tarih

en: Size
tr: Boyut

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Name
tr: İsim

en: Path
tr: Yol

en: Filename
tr: Dosya adı

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Module
tr: Modül

en: File ID
tr: Dosya ID

en: Count
tr: Sayaç

en: module
tr: eklenti

en: or
tr: ya da

en: Last modified
tr: Son değişiklik

en: Used in
tr: Şurada kullanılıyor

en: Content ID
tr: İçerik ID

en: About
tr: Hakkında

en: Domains
tr: Alan adları

en: Uses
tr: Kullanım

en: File system
tr: Dosya sistemi

en: Date and time
tr: Tarih ve zaman

en: files
tr: dosyalar
