Audit Files (7.x-3.0-rc1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Path
ur: پاتھ
