Audit Files (7.x-3.0-rc2) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Name
az: Ad

en: Path
az: Yol

en: Filename
az: Fayl adı

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Module
az: Modul

en: File ID
az: Fayl İD-si

en: Count
az: Say

en: or
az: və ya

en: Used in
az: -də istifadə olunub

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: File system
az: Fayl sistemi

en: Date and time
az: Tarix və saat
