Audit Files (7.x-3.0-rc2) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Name
sr: Име

en: Path
sr: Путања

en: File system
sr: Фајл систем

en: Date and time
sr: Датум и време
