Audit Files (7.x-3.0) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Path
lt: Kelias

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Module
lt: Modulis

en: File ID
lt: Failo ID

en: Count
lt: Skaičius

en: module
lt: modulis

en: or
lt: arba

en: Used in
lt: Naudojama

en: Content ID
lt: Turinio ID

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: File system
lt: Failų sistema

en: Next step
lt: Kitas žingsnis

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Used by
lt: Naudoja
