Audit Files (7.x-3.1) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Type
fa: نوع

en: Confirm
fa: تایید

en: Cancel
fa: لغو

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Date
fa: تاریخ

en: Size
fa: اندازه

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Name
fa: نام

en: Path
fa: مسیر

en: Filename
fa: نام فایل

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Module
fa: ماژول

en: File ID
fa: شناسه فایل

en: Count
fa: شمارش

en: module
fa: ماژول

en: or
fa: یا

en: Last modified
fa: تاریخ آخرین تغییر

en: Used in
fa: استفاده شده در

en: Content ID
fa: شناسه محتوا

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: File system
fa: فایل سیستم

en: Date and time
fa: تاریخ و زمان
