Audit Files (7.x-3.1) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Date
ro: Data

en: Size
ro: Mărime

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Name
ro: Nume

en: Path
ro: Cale

en: Filename
ro: Nume fișier

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Date format
ro: Format dată

en: Module
ro: Modul

en: File ID
ro: ID-ul fișierului

en: Count
ro: Contor

en: module
ro: modul

en: or
ro: sau

en: Last modified
ro: Ultima modificare

en: File system path
ro: Calea către sistemul de fișiere

en: URI
ro: URL

en: Used in
ro: Utilizat în

en: Content ID
ro: ID Conținut

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte

en: File system
ro: Sistem de fișiere

en: Date and time
ro: Data şi timp

en: files
ro: fișiere

en: File URI
ro: URI fișier
